O Welding Progress s.r.o.

Dlouholetá tradice ve svařování

Jsme firma s dlouholetou tradicí prodeje a servisu svařovací techniky.

Začátky servisu svářecí techniky v Ústí nad Orlicí sahají do šedesátých let minulého století, tehdy podnik místního průmyslu KOVENTA zajišťoval opravy svařovacích strojů po celých Čechách.

V roce 1991 jsme servis zprivatizovali a rozšířili svoje služby o prodej svařovací techniky a přídavných svařovacích materiálů.

Široký sortiment

Od roku 1995 dodáváme našim zákazníkům kompletní sortiment přídavných materiálů ESAB, v roce 2006 jsme byli zařazeni do sítě autorizovaných prodejců zdrojů ESAB.

Služby zákazníkům poskytujeme v regionu východních Čech, Moravy a kraje Vysočina. Naši obchodní zástupci je pravidelně navštěvují a průběžně s nimi řeší aktuální požadavky a problémy a zajišťují jejich včasné splnění.

Odborný servis a zázemí

Odborně školení servisní technici provádějí opravy nejen v dobře vybavené servisní dílně, ale i v terénu přímo v závodě zákazníka.

Před dvěma lety jsme se přestěhovali do nového objektu, který leží na hlavním průtahu městem.

To nám umožnilo výrazně rozšířit sortiment zboží a spektrum poskytovaných služeb.

Specializace a doplňkový sortiment

Kromě svařovací techniky máme v nabídce, brusivo, ruční i elektrické nářadí, ochranné pracovní pomůcky, nabíječe autobaterií a vybavení pro autokarosáře.

Určitou specialitou firmy je zaměření na odporové svařování, kde nabízíme sortiment od malých ručních bodovacích kleští až po projekční odporové lisy do výkonu 630 kVA.

Profesionalita a prezentace

Zajišťujeme též dodávky odsávacích a filtračních zařízení, svařovacích stolů, polohovadel, svařovacích a dělících automatů. Pro zákazníky, kteří potřebují vykonat nějakou práci nárazově, je určena půjčovna strojů a nářadí.

Firma se pravidelně prezentuje na výstavách a brněnských veletrzích. Tradiční účast máme na nejvýznamější výstavě svařovací techniky Welding, déle na MSV, Autosalonu a Autotecu.

kompletní výpis zboží a služeb.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

Kontakty

Tel.:+420 465 523 779
Mob.:+420 603 528 469
Fax:+420 465 520 070
svarovani@svarovani.cz

Otevírací doba

Po - Pá7:00 - 17:00
So9:00 - 11:30
Nezavřeno

Kde nás najdete?

Královéhradecká 698
562 01 Ústí nad Orlicí
Zobrazit detailní mapu