Zahradní technika

BAHCO

BAHCO - snadnější, bezpečnější a efektivnější nástroje pro řemeslníky Od roku 1886 firma BAHCO vytváří koncepci ergonomického nářadí a nástrojů vycházejícího z potřeb profesionálního řemeslníka. Ucelený sortiment zahradnického a lesnického nářadí, nářadí pro opracování kovů, dřeva, plastů, montážního nářadí pro mechaniky a instalatéry uspokojí profesionála i kutila.

MTD (Garland)

Jeden z největších výrobců zahradní techniky na světě s nejširší nabídkou modelů, která sahá od travních sekaček, provzdušňovačů a kultivátorů, přes vyžínače, křovinořezy, foukače a drtiče až k luxusním travním traktorům. Tento americký koncern v současné době sdružuje tyto značky: MTD, Bolens, Yard-Man, Cub Cadet, Homelite, WoodSter.

BRILL

Po dobu více než 130-ti let procházela společnost BRILL cestou plnou mezníků a to především v oblasti péče o zahradu. Celá desetiletí rozvíjená technologie výroby produktů značky BRILL klade důraz na jejich kvalitu, bezpečnost a technické know-how. Mnoho pozoruhodných inovací s pověstnou spolehlivostí přinášejí značce BRILL každoročně vynikající výsledky v testech renomovaných institucí a odborných časopisů.

FISKARS

Divize Fiskars Garden je lídrem ve vývoji inovativních zahradních nástrojů a doplňků a nabízí úplnou sortimentní řadu výjimečně trvanlivých a mimořádně efektivních výrobků, které jsou méně namáhavé pro uživatele. Pro naše výrobky je charakteristický brilantně jednoduchý design, ve kterém tvary vycházejí z funkcí, a také vášnivé zaujetí pro naši práci. K nástrojům značky Fiskars, které používáte dnes, vedla staletí inovací.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

Kontakty

Tel.:+420 465 523 779
Mob.:+420 603 528 469
Fax:+420 465 520 070
svarovani@svarovani.cz

Otevírací doba

Po - Pá7:00 - 17:00
So9:00 - 11:30
Nezavřeno

Kde nás najdete?

Královéhradecká 698
562 01 Ústí nad Orlicí
Zobrazit detailní mapu