Prodej ručního nářadí

Czech Tools (TONA)

CZECH TOOLS je předním českým producentem a prodejcem ručního i elektrického nářadí. Hlavní část sortimentu tvoří české značky TONA, Czech Gola, NAREX, Bučovice Tools, Zbirovia, KART a další. Český sortiment je doplněn o dovážené značky, jako je Stanley, Knipex, Fischer, Diager a další. Speciální nabídkou především pro sektor autoopravárenství je potom nářadí americké firmy MAC TOOLS, které je zajímavé především širokým sortimentem nářadí v palcových rozměrech.

Kennedy

Společnost Cromwell, dodavatel profesionálního ručního nářadí Kennedy, je jedním z vedoucích světových dodavatelů průmyslových nástrojů a zařízení. Nabízíme rozsáhlou řadu produktů zahrnujících ruční nářadí, řezné nástroje, elektrické a pneumatické nářadí, brusné materiály, měřící přístroje, vybavení pro garáže a dílny a další pomůcky pro nejrůznější přidružené aplikace, které jsou našim zákazníkům k dispozici prostřednictvím celosvětové distribuční sítě, díky které je možno produkty bezprostředně dodat uživatelům. Naše katalogy jsou lokalizovány s cenami v národních měnách a jsou přizpůsobeny potřebám každého trhu i požadavkům jednotlivých uživatelů. Kennedy nabízí rozsáhlou řadu produktů průmyslové kvality. Jedinečný výběr značek, kvality a cen je přizpůsoben nejrůznějším aplikacím.

AZ Satelite

Společnost AZ-Satelit s.r.o. byla založena v roce 1992. Od počátku se zabývá prodejem nářadí, nástrojů a brusiva pro široké spektrum zákazníků. Našimi dodavateli jsou nejen domácí výrobci nářadí, ale vzhledem ke zkušenostem z prodeje a profesionalizaci celé firmy získáváme zastoupení zahraničních firem pro český i slovenský trh. V současné době zastupujeme významné zahraniční výrobce z Německa, Itálie a Malty. Jsou to firmy ARNDT, RUKO, GRINDING, ORBIS, OSBORN, KUKKO, TURNUS a LEMCO.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

Kontakty

Tel.:+420 465 523 779
Mob.:+420 603 528 469
Fax:+420 465 520 070
svarovani@svarovani.cz

Otevírací doba

Po - Pá7:00 - 17:00
So9:00 - 11:30
Nezavřeno

Kde nás najdete?

Královéhradecká 698
562 01 Ústí nad Orlicí
Zobrazit detailní mapu