Elektrické nářadí

Prodej elektrického nářadí

Bosch

Elektrické nářadí Bosch: 80 let revolučních zlepšení pro domácí kutily, milovníky zahrad, řemeslníky a průmysl. Profesionální modré elektrické nářadí Bosch je vyvíjeno tak, aby poskytlo prvotřídní práci. Splňuje nejvyšší požadavky na výkon, přesnost a robustnost pro vynikající profesionální pracovní výsledky. Zelené nářadí Bosch z řady pro hobby a domácí dílnu vám přináší řešení pro vaše projekty a stavbu svépomocí. Čím lepší nářadí, tím snazší práce. Bosch pro vás průběžně vyvíjí nová řešení, usnadňující kutilské činnosti v domě i na zahradě.

 

Skil

Společnost Skil hrála v oboru elektrických nástrojů vedoucí úlohy od samotného založení v roce 1924. Od chvíle, kdy vynalezla okružní pilu, se mnohonásobně rozrostla a její jméno si získalo celosvětově uznání. Naše technické inovace, jako například pneumatické rotační kladivo, spínač s proměnlivou regulací rychlosti a z novějších například vyrovnávací brusný rám pásových brusek, nám otevřely cestu k úspěchu na trhu. Za uplynulých deset let jsme v Evropě prodali přes 120 miliónů elektrických nástrojů a získali více než 70 ocenění. A to je pouze začátek.

 

DWT

Fenomén v oblasti hobby nářadí a nejrychleji se rozrůstající značka nářadí na českém trhu. Ještě nikdy jste neměli možnost mít tak kvalitní nářadí za tak příznivou cenu. Nepřekonatelná je i šíře sortimentu této německé značky.

 

Ryobi

Původně japonská firma, která nyní patří do nadnárodního koncernu TTI, nabízí zahradní techniku pro náročné uživatele. Nabídka sahá od plotostřihů, vyžínačů a křovinořezů až k motorovým pilám či tlakovým myčkám. V nabídce rovněž unikátní systém ONE+. Vše ve špičkovém designu a kvalitě a s příznivou cenovou politikou vlastní firmě RYOBI.

 

Scheppach

Scheppach je pojem! Již 78 let nabízí nekompromisní profesionální stroje pro práci se dřevem. Tradiční německá preciznost, propracovanost každého detailu a excelentní servis dovedly tuto značku na samý vrchol. Nyní je tu Woodster, nová značka strojů pro náročné hobby použití, která těží z desetiletí zkušeností techniků Scheppachu a přidává něco navíc-dostupnost pro každého. Pokud nejste profesionál ale přesto vyžadujete stroje výborné kvality, Woodster je tu právě pro Vás.

Narex

Společnost NAREX s.r.o. patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. Obdobně i značka NAREX má dlouhou tradici, která začala před více než 60 lety výrobou elektromotorů a elektronářadí.

 

Hitachi

Japonsko, země elektrických inovací je rodným místem firmy Hitachi Koki Co. Ltd., mateřským sídlem všech působišť Hitachi na celém světě. Již v roce 1949 zahájila rozvoj, výrobu a rozšiřování elektropřístrojů se značkou Hitachi. V následujících letech Hitachi Koki Co. Ltd. vyrostla ve společnost mezinárodního charakteru s výrobou v pěti japonských městech a rovněž v Singapuru, Číně, Malajsii a Irsku. Není pochyb o tom, že Japonsko může dnes nabídnout nejvyšší technologii prakticky ve všech průmyslových odvětvích. Týká se to také elektropřístrojů firmy Hitachi. Je tedy jasné, že ve všech modelech jsou realizovány nejnovější a nejmodernější technická řešení.

 

EVOLUTION

EVOLUTION je jedna z nejrychleji rostoucích značek elektronářadí na světě. Rozvíjí se díky úspěchům TCT multifunkčních pil, jako i díky dalším zajímavým inovacím. Všechny EVOLUTION produkty jsou vyráběny podle přísných průmyslových standardů a podléhají pravidelným prohlídkám a testům, díky tomu získáváte nářadí, na které se můžete spolehnout.

Samozřejmostí je záruka 2 roky.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

Kontakty

Tel.:+420 465 523 779
Mob.:+420 603 528 469
Fax:+420 465 520 070
svarovani@svarovani.cz

Otevírací doba

Po - Pá7:00 - 17:00
So9:00 - 11:30
Nezavřeno

Kde nás najdete?

Královéhradecká 698
562 01 Ústí nad Orlicí
Zobrazit detailní mapu