Mikroplasmové svařování

Svářecí stroj Microplasma 81

Microplasma 81 je svářecí stroj se špičkovou technologií Chopper. Má program microplasma a program micro-TIG. Je vybaven digitálním ukazatelem nastavovaných hodnot, plynovými ventily a vysokofrekvenčním zapálením plasmového oblouku. Oblouk je vysoce stabilní a velice ostrý (působí bodově - nedochází k nežádoucímu rozptylu tepla), o teplotě přesahující 10 000 oC. Zdroj v programu microplasma je laditelný v rozsahu 0,4 A - 50 A a v programu micro-TIG v rozsahu 0,4-80 A.

Zdroj je speciálně určen pro sváření všech vodivých materiálů, včetně nerezu, obzvláště extrémně tenkých a to na tupo, lemem i koutovým svárem. Dále je vhodný pro opravy povrchu lisovacích forem a zvláště pro navařování hran lisovacích nástrojů a břitů strojních nožů.

Invertorový zdroj pro plasmové sváření Plasma Weld 250

Plasma weld 250 je inverterový zdroj pro plasmové sváření a stejnosměrné sváření TIG. Využití vyplývá z vynikajících vlastností soustředěného vysoce stabilního plasmového oblouku. Používá se jak pro ruční, tak speciálně pro automatické a robotové sváření, jak s přídavným tak i bez přídavného materiálu (rozlití svářeného materiálu). Svářecí plasma je nasazována tam kde je kladen důraz na vysokou kvalitu průvaru a zároveň na pohledovou čistotu sváru.

Takové požadavky jsou kladeny například v automobilovém průmyslu, při sváření hrdel katalyzátorů, pro sváření trubek a nerezových zásobníků, dále tam kde je zapotřebí spojit více vrstev materiálu s minimálním prohřátím okolí sváru.

Mikroplasmové svařování - soubory ke stažení


Svářečky pro mikroplasmové svařování - Esseti (PDF)

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět

Kontakty

Tel.:+420 465 523 779
Mob.:+420 603 528 469
Fax:+420 465 520 070
svarovani@svarovani.cz

Otevírací doba

Po - Pá7:00 - 17:00
So9:00 - 11:30
Nezavřeno

Kde nás najdete?

Královéhradecká 698
562 01 Ústí nad Orlicí
Zobrazit detailní mapu